Dijital Pazarlama Hizmetleri

Google Adwords

Google AdWords, Google'ın reklam platformudur ve web sitesi sahiplerine, web sitesi içeriğine uygun anahtar kelimelere göre reklam gösterme imkanı sağlar. Google AdWords, web sitesi sahiplerine, reklam gösterimlerini kontrol etme ve yönetme imkanı sağlar ve bu sayede web sitesi sahipleri, reklamlarını doğru hedef kitleye ulaştırabilirler.

Google AdWords, reklamların gösterimini anahtar kelimelere göre yapar. Web sitesi sahipleri, reklamlarının gösterileceği anahtar kelimelere kendileri belirler ve bu sayede reklamlarının doğru hedef kitleye ulaştığından emin olurlar. Google AdWords, reklamların gösterimini anahtar kelimelere göre yaparak, reklamların doğru hedef kitleye ulaştığından emin olunur.

Google AdWords, reklam gösterimlerini kontrol etme ve yönetme imkanı sağlar. Web sitesi sahipleri, reklamlarının ne zaman ve nerede gösterileceğini belirleyebilirler. Ayrıca, reklamların hangi cihazlarda gösterileceğini ve reklamların ne kadar sıklıkla gösterileceğini de belirleyebilirler. Bu sayede, web sitesi sahipleri, reklamlarını doğru hedef kitleye ulaştırabilirler.

Google AdWords, web sitesi sahiplerine reklamlarının etkinliğini ölçme imkanı da sağlar. Web sitesi sahipleri, reklamlarının ne kadar sıklıkla görüntülendiğini ve ne kadar sıklıkla tıklandığını görebilirler. Bu sayede, web sitesi sahipleri, reklamlarının etkinliğini ölçerek, daha etkili reklamlar yaratabilirler.

Sosyal Medya Reklamları

Rekabet sektörünün arttığı bu dönemde insanların çok kullanmış olduğu youtube, intagram, facebook vb. sosyal medya hesaplarında yapılan sosyal medya reklam kurulum hizmetleri.