Web Tasarım Hizmetler

Web tasarım Hizmetimiz

Web tasarım hizmetimiz ile müşterilerimize güvenilir altyapımız ve en hızlı açılış hızları sunan sunucularımız web site tasarımları yapmaktayız. Almış olduğumuz yazılım altyapımız ve yüksek performaslı sunucularımız ile en performanslı web tasarımları yazıyoruz.

Sunmuş Olduğumuz Web Tasarım Hizmetlerimizde

  • Kurumsal web tasarım
  • Kişisel web tasarım
  • E-ticaret web tasarımı

hizmetlerimiz bulunmaktadır. Açmış olduğumuz her web sitenin en yüksek performansa sahip olması ve sürdürülebilir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Web Site Özelliklerimiz

Web Sitelerinizi kurma aşamasında ve kurdukan sonra seo açısından istenilen tüm ayarlar eksiksiz şekilde sizler için inşa edilmektedir.

  • Reponsive ( Mobil uyumluluk)
  • Yüksek hızlı açılan web sayfaları
  • Güvenlik açısından yüksek altyapı
  • Kolay yönetilebilen müşteri paneli
  • SSL sertifikası
  • GZIP kod sıkıştırıcı özelliği
  • Seo Uyumlu içerik ve kodlar

Seo Optimizasyon Hizmeti

Seo optimizasyon hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin açtırmış olduğu veya açtırmaya karar verdiği web site tasarımlarında arama motoru optimizasyon kurallarına eksiksiz bir şekilde uyularak başarılı bir web sitesi ortaya çıkarıyoruz. Yüksek hızlı bir şekilde arama motorlarına index almasını ve hızlı bir şekilde web sitesinin aranmalarda gözükmesini sağlıyoruz. Her web site sektörüne göre ayrı ayrı hazırladığımız özgün içerikler sayesinde kopya içerik oluşumunun önüne geçiyoruz. Resim içerik vb. nesnelerin optimize bir hale getirilmesini sağlıyoruz ve bu sayede arama motorlarının istediği tüm kuralları harfiyen yerine getiriyoruz.

Dijital Pazarlama Hizmeti

Dijital pazarlama hizmetimiz ile müşterilerimizin rekabet sektöründe üst sıralarda olması adına Google adwords ve sosyal medya reklamlarının kurulumunu yaparak daha hızlı bir şekilde müşteri kazanmasına olanak sağlıyoruz. Bu zamana kadar kurmuş olduğumuz Google adwords reklamlarımız ile bizimle çalışan firmalarımız yeni müşerilerine kavuştu. Sizlerde bu konu hakkında destek almak için digital pazarlama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Alan Adı Kayıt Hizmetimiz

Firmalarınıza web tasarım yaptırmadan önce sizlere en uygun markalaşmayı sağlayacak ve ürün ve hizmetiniz ile alakalı sizleri tam anlamıyla yansitacak alan adı kayıt işlemini ve gerekli yönlendirmeleri sağlayarak web sitenizi aktif hale getiriyoruz.

Google Benim İşletmem Hizmeti

Google benim işletmem hizmetimiz sayesinde müşterilerinizin sizleri daha kolay bir şekilde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi görüntülemesi adına google haritalar ve arama sonuçlarında yer alan işletme hesabınızı açıyoruz. Sizlerin haritalarda ve arama sonuçlarında işletme bölümünde yer almanızı sağlıyoruz. Google benim işletmem sayfamızı inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.