KVKK Aydınlatma Metni

KVKK Aydınlatma Metni
Kurt web tasarım®, web sitesi ve buna bağlı hizmetleri gerçekleştirmek ayrıca sürekliliğini sağlamak için dokümanların teslim alınması, işlenmesi, tasarlanması, müşterinin istediği alan adı ile internette yayınlanması, yönetim panelinin kullandırılması ve buna bağlı destek sisteminin yürütülebilmesi için gerekli isim, soyisim, telefon, e-posta, fatura ünvan veya adres gibi bilgileri sizlerden talep etmektedir.

Kurt web tasarım® müşterilerinin, ilgili taleplerini zamanında karşılayabilmek, teknik destek sağlayabilmek veya idari işlemlerini yapılabilmesi için müşterilerinden firma ünvanı, adresi, yetkili kişilerin adı, soyadı, görev tanımı, sabit hat ve gsm numaralarını, e-posta adreslerini talep etmektedir. Toplanan bu bilgiler, sadece Kurt web tasarım® bünyesinde hizmetin yürütülebilmesini sağlamak amaçlıdır. Üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta veya satılmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Harici Servisler
Kurt web tasarım®, web hizmetleri kapsamında, içerik yönetim sistemi (cms) yazılımının yanı sıra ayrıca bu hizmetle ilişkili talep edilen hizmetleri sağlayabilmek için harici servisleri de kullanmaktadır; Yazılımın entegre çalıştığı Amazon bulut sunucu servisleri, e-posta hizmeti talep eden müşterilerine Yandex servisinin kullanılarak hizmet sağlanması, ziyaretçi istatistiklerinin takibi talep ediliyorsa Google Analytics servisinin kullanılarak hizmet sağlanması şeklindedir. Harici olarak kullanılan bu servislerin işleyişleri, veri toplama ve gizlilik ilkeleri Kurtwebtasarım® kontrolünde ve sorumluluğunda değildir.