Google Benim İşletmem

İnsanlar genellikle arama motorlarında ürün, hizmet veya yer arama işlemi yapmaktadır. işletmeler genellikle google benim işletmem hesabında kayıtlı olan yerler arama sonuçlarında sayfanın sağ bölümünde veya aşağı bölümlerde gösterilir. Google benim işletmem sayfası oluştururken vermiş olduğunuz ürün, hizmet ve konum bilgileri doğru bir şekilde girilmelidir. Eğer işletme bilgileri doğru girilmezse isim benzetliklerinde çakışmalar yaşanır, bu durumda işletmeniz gösterilmeyecektir. Google benim işletmem sayfasında doğrulanma aşaması mevcuttur. Bilgiler yanlış girildiği taktirde işletme profiliniz onaylanmayabilir.

Google Arama ve Haritalarda Yerinizi Alın

Google benim işletmem sayfasında yapmış olduğunuz işletme kaydı sayesinde google arama motorunda haritalarda ve arama sonuçlarında daha hızlı bulunmanız sağlanır. Müşterilerinizden aldığınız pozitif yorumlar diğer insanların işletmenizin güvenini ve yaptığınız hizmetteki başarılarınızı görerek sizlere yeni müşteri etkileşimi sağlamanıza olanak sağlar. Google benim işletmem sayesinde ürünlerinizi ve hizmetiniz hakkında içerikler paylaşabilirsiniz.

İşletme hesabınız daha bir çok özellik sağlıyor. Bizler işletmelerin google işletmem sayfasını açmasında profesyonel hizmet sağlıyoruz. Müşterileriniz sizleri daha kolay bulsun ve yeni müşteriler kazanın.